Јавете ни: 0086-0574-88133587-801 / 0086-13958255267 ни е-мејл: [email protected]
EN

Насловна » производи » Гума единствен чевли » Функција стапала чевли
  • /img / non_slip_rubber_soles.jpg

Не се лизга гумени ѓонови во Кина

Стил бр: SM160670
боја: прилагодено
големина: 39-45♯;36-40♯ или кориснички
материјал: гума
MOQ: 300 Пара / Големина / Стил
плаќање: T / T
пакување: Внатрешна торба и надворешното пакување или кориснички
Време на испорака: 10-30 Дена по Примероци

  • карактеристики
  • Испрати Анкетната

За гума единствен предности:
Зошто големите брендови секогаш избираат стапала гумени чевли?
▸ здрав и удобен за носене, високо ниво на абразија отпорни
▸ Анти-лизга: Имаме посебен формулација на гумени ѓонови за нафта, вода, Мраз, и огледало.
▸ удобно носење: мека, еластична, еластичност, отпорност на свиткување, не е лесно деформирани.
▸ Мода: промена на боја за чевли стапала, анти-статички чевли стапала, огледало обоени стапала чевли, Glett,
▸ формулација гума може да се прилагоди во зависност од физичка сопственост купувачи.
▸ стапала уште го носам и на Стисок и абразивни отпор. додека други материјали како ПВЦ,TPR,TR,TPU итн ќе стане изнемоштени и крути,лесно скршен.

Не се лизга гумени ѓонови процесот на донесување:
• Гумени чевли единствената компресија машина
Најпопуларните производство на владата за сега.  Рачно ракување и мулти-боја по избор.
високо барање за операторите, ефикасноста на производството зависи од техничката способност на работникот.

• Гумени чевли единствената шприц машина
Трендови на трговци со висок квалитет гума производство на чевли. целосно автоматизирана, ниска барање со работниците.
гумен материјал се поминува низ на завртката и буре, по стрижеше и со притискање. соединение гумени по интензивни мешање ќе имате подобра физичка сопственост.

Иако моменталната побарувачка за стапала станува се повеќе и повеќе различни, на вкупните перформанси на гума се уште е незаменлив. Гумени чевли единствената се уште мора да се има за high-end чевли.


Добредојдовте да ги избереме нашите дами чевли единствената.

Newsletter Зачленете сеПријавете се за нашиот newletter и добиваат tendollars забава