Јавете ни: 0086-0574-88133587-801 / 0086-13958255267 ни е-мејл: [email protected]
EN

Производот Покаже


Lary е посветена на промоција на производи и услуги на гумени чевли единствената шприц машина,висока прецизност, 3D скенер за чевли последните,3D чевли софтвер за дизајн и сл.

компанијата профил

Ningbo Lary индустрија технологија копродукции, Ltd е заедничко вложување со Португалија TECNIROLO Engenharia индустрии strial-S.A.

Lary е инженеринг 26 години.

Lary шприц машина е високо автоматизирана, отстранување на здодевната работа рачно на традиционалните vulcanizing машина, извршување на висок квалитет, висока ефикасност, да се задоволи побарувачката на брзо производство.

Lary е посветена на промоција на производи и услуги на гумени чевли единствената шприц машина,висока прецизност, 3D SCA-nner за чевли последните,3D чевли софтвер за дизајн и сл.


Во 1989 година, отидов на курсот во ГЕ Fanuc-Франс,за Fanuc CNC контролори,Јас \ 'сум првото уверение инженер во Португалија за техничка помош,Почнав да работам во CAD / CAM систем со првиот PG FANUC Mark II.

1993 создадена Tecnirolo комп секој во Португалија , вклучени во истражувањето anddevelopment на специјални automati ch познати компании WorkNC да се развие сеопфатна три-димензионални обработка технички, atthat време на умбра на компанијата, што да обезбедиме понуда CAD / CAM решенија е многу малку во светот, Tecnirolo е еден од нив.

во 1994, започна со работа со Америка познатиот ......

повеќе >>

  • LUIS ROLO

    Главен извршен директор

  • Mr.Nuno Durbeck

    Заменик генерален директор

  • Ејми

    Заменик генерален директор

најмногу

професионални

услуги

СЕРТИФИКАТ

од н.е.
ЕК
од н.е.

Newsletter Зачленете сеПријавете се за нашиот newletter и добиваат tendollars забава