Јавете ни: 0086-0574-88133587-801 / 0086-13958255267 ни е-мејл: [email protected]
EN

Насловна » Контактирајте не
Контактирајте не
Контакт информации
  • име на компанија:Ningbo Lary индустрија технологија копродукции, ООД.
  • Tel : 0086-0574-88133587-801 / 0086-13958255267
  • E-mail : [email protected]
  • Fax : 0086-574-88137126
  • адреса : Бр.9 Jingu среден пат, Yinzhou округ, Ningbo Сити, Кина

Newsletter Зачленете сеПријавете се за нашиот newletter и добиваат tendollars забава