Јавете ни: 0086-0574-88133587-801 / 0086-13958255267 ни е-мејл: [email protected]
EN

Насловна » за нас

Профил на компанијата

Ningbo Lary индустрија технологија копродукции, Ltd е заедничко вложување со Португалија TECNIROLO Engenharia Индустриски S.A. Lary е инженеринг & производство претпријатие, кое се наследува на концептот на обезбедување на клиенти со најдобрите услуги во Европа 26 години.

Lary шприц машина е високо автоматизирана, отстранување на здодевната работа рачно на традиционалните vulcanizing машина, извршување на висок квалитет, висока ефикасност, да се задоволи побарувачката на брзо производство.

Lary е посветена на промоција на производи и услуги на гумени чевли единствената шприц машина,висока прецизност & брзината на машината гума инјекција, 3D скенер за чевли последните,3D чевли софтвер за дизајн и 3D печатач, итн.

Сертификат

информации

Основни информации
компанијата Ningbo Lary индустрија технологија копродукции, ООД.
основана 2011 година
бизнис информации Производител & Трговско друштво & агент & деловни услуги
примарната Гумени чевли единствената шприцоване машина
повеќе производи 3D чевли Последна скенер, 3D чевли Софтвер за Горна, Единствен и чевли Мувла, Индустриски 3D за печатење, Гума шприцоване машина, Гумени машина и производ
бренд professinal за гумени чевли единствената инекција машина
адреса бр.9, Jingu среден пат,Yinzhou округ, Ningbo Сити, Кина
Трговија & пазарот
главниот пазар Западна Европа, Источна Европа, источна Азија, глобална
Најблиското пристаниште за извоз на производи Ningbo, ШАНГАЈ
клаузули испорака под режимот на трговијата ФОБ, ЦФР, CIF
Прифатливи начини на плаќање T / T, L / C
Дали некој странство канцеларија е достапен Да
бизнис промет долари 3 - 5 милиони евра годишно
обемот на увозот долари 100 - 300 илјади годишно
извоз волумен долари 1.2 - 3 милиони евра годишно
Број на вработени странски трговски оддел 6~ `10
Број на истражувачи 5~ 10
Број на инспектори за квалитет 50 или повеќе
Број на сите вработени подолу 100
фабрика на информации
фабрика Површина 2,000m2
вработени подолу 100
растенијата Add бр.9, Jingu среден пат,Yinzhou округ, Ningbo Сити, Кина

Newsletter Зачленете сеПријавете се за нашиот newletter и добиваат tendollars забава